AktualnościUnited Label

Śmierć nadciąga! Soulslike’owa gra boss rush Eldest Souls już dziś rozpęta jesień średniowiecza na wszystkich platformach!

By 29 lipca 2021No Comments

Eldest Souls wciągnie graczy dynamiczną walką, rozbudowanymi opcjami personalizacji oraz wywołującymi ciarki zadaniami.

Oczekiwana soulslike’owa gra boss rush Eldest Souls ujrzy światło dzienne, by od razu przykryć je mrokiem brutalnej walki, która gwarantuje wyzwanie nawet dla najbardziej wymagających graczy.Wydana przez United Label niezależna gra dostępna jest na PS5, PS4, Xbox Sereis X|S, Xbox One, Nintendo Switch, i PC za ok. 80 zł.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna premierowego Eldest Souls:

Deweloperzy z Fallen Flag Studios stworzyli grę skupioną na wymagającej walce. Gracze spotkają w Eldest Souls precyzyjnie zaprojektowanych bossów, w starciu z którymi liczyć się będą ułamki sekund. Dynamiczna jatka toczona jest tu w zachwycającej i klimatycznej oprawie pixel artu, przygotowanego z dbałością o każdy 16-bitowy detal. Podczas konfrontacji nie ma jednak czasu na podziwianie piękna Cytadeli – ten monumentalny pomnik tryumfu ludzkości został zapomniany na wieki, a trzewia budynku wypełnia mrok.

Eldest Souls skupia się jedynie na najtrudniejszych pojedynkach – starciach z bossami. Każdy ze Starych Bogów to nowe i wyjątkowe wyzwanie dla gracza. Od pokonanych wrogów można przejąć ich niebiańską moc, która pozwala graczowi odblokować unikalne talenty i umiejętności. Za ich pomocą może na wiele sposobów spersonalizować swój styl walki.

Eldest Souls opowiada historię tajemnicy Starych Bogów. Mściwy panteon sprowadził Zagładę na świat, zamieniając żyzną ziemię w pustynię, a rzeki w wyschnięte koryta. Gracze muszą przemierzyć rozległą Cytadelę i odnaleźć sprawców zniszczenia. W mrocznej twierdzy spotkają wiele intrygujących postaci niezależnych z wciągającymi zadaniami oraz serię tajemnic, które wyjaśnią dlaczego Bogowie zostali uwięzieni.

Główne cechy gry: 

  • Zajadła, dynamiczna walka, inspirowana grami soulslike
  • Seria unikalnych starć w stylu boss rush
  • Intrygujące postaci niezależne oraz wciągające zadania
  • Wspaniała pixel-artowa grafika, dopracowana w każdym calu
  • Rozbudowane drzewka rozwoju postaci, pozwalające na pełną personalizację stylu walki

Eldest Souls jest dostępne od dzisiaj za ok. 80 zł na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. 

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na: unitedlabelgames.com/eldest-souls oraz oficjalnym Facebooku i Twitterze

Pełny presskit jest dostępny tutaj.

O United Label

United Label to założone w 2018 roku wydawnictwo specjalizujące się w ambitnych i pieczołowicie tworzonych grach. Pierwszy tytuł United Label, Röki, spotkał się z uznaniem krytyków po premierze pod koniec 2020 roku i otrzymał nominację do tytułu najlepszego debiutu w kategorii gier niezależnych na festiwalu The Game Awards i uroczystości przyznawania nagród BAFTA. W tym roku ukaże się Eldest Souls, gra z gatunku boss-rush z pixel-artową grafiką oraz Tails of Iron, tytuł łączący elementy RPG, akcji oraz hack-n-slash. Naszym celem jest współpraca z doświadczonymi zespołami oraz pełnymi pasji początkującymi firmami i zaoferowanie im struktury wydawniczej prowadzącej do sukcesu. By dowiedzieć się więcej o United Label Games, zajrzyj na stronę www.unitedlabelgames.com.

O Fallen Flag Studios

Fallen Flag Studio zostało założone przez Francesca Barsottiego i Jonathana Constatniniego po tym, jak postanowili przerwać trzeci rok studiów i poświęcić cały swój czas na tworzenie Eldest Souls, swojej pierwszej gry z cechami gatunku boss rush, serii Souls i grafiką w stylu pixel art. Poznali się w liceum w swoim rodzinnym mieście, Rzymie, gdzie powstał w ich głowach pomysł, by zająć się tworzeniem gier. Wyjechali na Uniwersytet w Derby w Wielkiej Brytanii, gdzie studiowali programowanie gier. Na organizowanym przez Intel darmowym wydarzeniu w Londynie poznali Sergia Ronchettiego, kompozytora i projektanta dźwięku, z którym połączyli siły. Eldest Souls to pierwsza gra mieszczącego się w Derby Fallen Flag Studio, grupy ambitnych twórców pragnących przetrzeć nowe ścieżki w obrębie gatunku gier nawiązujących do serii Souls.