Zarząd:

Marek Lech Tymiński

CEO/Chief Executive Officer

Prezes Zarządu

Marek Lech Tymiński ukończył programy Management w Canadian International Management Institute, Management Development Program na University of Virginia oraz Leadership Development Program i Advancing Global Leadership w Center for Creative Leadership. W 1997 roku otworzył swoją pierwszą działalność gospodarczą. W kolejnych latach pełnił funkcje członka zarządu i wspólnika w wielu firmach z branży rozrywki elektronicznej. Od 2002 roku jest Prezesem Zarządu, założycielem i głównym akcjonariuszem CI Games SE

David Broderick

Wiceprezes Zarządu / Chief Financial Officer

Wiceprezes Zarządu

David Broderick jest doświadczonym i wykwalifikowanym CFO, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w finansach i przywództwie operacyjnym. Przez ponad trzy lata pełnił funkcję CFO grupy kapitałowej Keywords Studios Plc, notowanej na AIM w Londynie, zdobywając doświadczenie w finansach, zarządzaniu zmianą oraz fuzjach i przejęciach (M_A). Podczas pracy w Keywords Studios Plc nadzorował znaczny wzrost rentowności w wyniku dynamicznego rozwoju organicznego i przejęć. Przed pełnieniem funkcji CFO w grupie Keywords Studios Plc, David Broderick pełnił funkcję CFO w dynamicznie rozwijających się firmach zajmujących się oprogramowaniem i lotnictwem. Przez ponad osiem lat pracował także w największej low-costowej linii lotniczej w Europie, Ryanair Holdings plc, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. relacji inwestorskich. W tym czasie nadzorował również finanse i działalność pionu sprzedaży grupy.

Rada nadzorcza:

Marcin Garliński

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Pan Marcin Garliński jest absolwentem magisterskich studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Bankowość i Finanse. W latach 1997-1999 Pan Marcin Garliński pełnił funkcje Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu w spółce MUZA S.A. z siedzibą w Warszawie. Od 1999 roku do chwili obecnej pełni funkcje Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego w spółce MUZA S.A. Pan Marcin Garliński jest ponadto Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki Medical Finance Group S.A. z siedzibą w Warszawie, Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki LM Pay S.A. z siedzibą w Warszawie, Członkiem Rady Nadzorczej w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej oraz Członkiem Rady Nadzorczej spółki PDK S.A. z siedzibą w Warszawie. Pan Marcin Garliński pełni również funkcję Członka Zarządu Fundacji na rzecz Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Jest niezależnym Członkiem Komitetu Audytu Rady Nadzorczej CI Games SE posiadającym wiedzę i umiejętności w zakresie rachunkowości lub badania sprawozdań finansowych.

 

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Marcin Garliński nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do CI Games SE

 

Pan Marcin Garliński jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i członkiem Komitetu Audytu.

Jeremy M.J. Lewis

Członek Rady Nadzorczej

Pan Jeremy Lewis ma ponad 38-letnie doświadczenie w sektorach finansowym, technologii i gier video. Podczas swojej kariery zawodowej obejmował kluczowe
stanowiska menadżerskie w prywatnych i publicznych spółkach działających na rynkach EMEA, USA i APAC w segmentach zarówno B2C i B2B. Nabył uprawnienia biegłego rewidenta w KPMG Robert Fleming, gdzie rozpoczął swoją karierę, pracując od 1994 do 1998, a później został Dyrektorem M&A i Rynków Kapitałowych. W 1998 Jeremy dołączył do Eidos Plc, producenta gier video (twórca „”Tomb Rider), gdzie pełnił funkcję CFO i miał istotny wpływ na rozwój grupy. W późniejszych latach Jeremy zajmował wiele stanowisk menedżerskich; między innymi był doradcą rady w Zouk Capital LLP oraz pełnił funkcję CEO dla Catalis oraz Universe Group Plc. Obecnie Jeremy pełni funkcję Chairman w PM Connect, grupy, która odpowiada za relacje między treściami globalnych marek i wiodących międzynarodowych operatorów sieci komórkowych. Jest również doradcą dla Deep Render, który specjalizuje się w technologii kompresji opartej na sztucznej inteligencji (AI) oraz mentorem w London Imperial College jako część Imperial Venture Mentoring Service.

Pan Jeremy Lewis jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej.

Adam Niewiński

Członek Rady Nadzorczej 

Współzałożyciel i Partner Generalny OTB Fund Advisers Sp. z o.o. 

Ukończył Szkołę Główną Handlową i uzyskał tytuł magistra Wydziału Zarządzania i Marketingu, jest także absolwentem Uniwersytetu Stanforda, gdzie skończył Graduate School of Business. Przed założeniem OTB, Adam Niewiński był założycielem i Presesem Expander oraz współzałożycielem i członkiem rady Platinum Bank (Ukraina). 

Adam rozpoczął karierę zawodową w 1997 roku w The Boston Consulting Group. Od 2000 roku zbudował zespół i pozyskał finansowanie, aby założyć Expander, który stał się prawdopodobnie pierwszym polskim FinTechem. W latach 2002-2017 Adam Niewiński związany był z Grupą UniCredit, gdzie prowadził bankowość inwestycyjną i zarządzanie majątkiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Następnie został Prezesem Zarządu Xelion Dom Inwestycyjny, który stał się wiodącą platformą dla osobistych doradców finansowych. W 2015 roku został Wiceprezesem Banku PEKAO SA odpowiedzialnym za Pion Bankowości Prywatnej oraz Akwizycję i Finansowanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Był również Przewodniczącym Rady Nadzorczej Xelion DI, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Private Equity Managers, Wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Centralnego Domu Maklerskiego Banku Pekao SA oraz Członkiem Rady Nadzorczej Pekao Investment Banking. 

Obecnie jest Członkiem Rady Nadzorczej Desa S.A., a także ICEYE, FintechOS, Silent Eight oraz Kevin and ClearSpace.

Pan Adam Niewiński jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i członkiem Komitetu Audytu.

Artur Osuchowski 

Członek Rady Nadzorczej

Jest managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami o międzynarodowym zasięgu. Od 2020 roku związany z grupa przemysłową Ege Kimya, jako starszy doradca i członek zarządu spółki w Polsce, gdzie odpowiada za rozwój nowych projektów w segmencie elektromobilności.

W okresie od kwietnia 2008 do listopada 2019 roku pełnił funkcję Członka Zarządu spółki Ciech S.A., notowanej na GPW w Warszawie (GPW:CIE) i we Frankfurcie (FRA:CHX) gdzie odpowiadał m.in. za obszar sprzedaży, projekty rozwojowe, relacje inwestorskie, zarządzanie Dywizją Sodową. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje prace w międzynarodowych firmach doradczych takich jak KPMG Advisory (2003-2008), Capgemini (2000-2002), E&Y Corporate Finance (1997-2000), oraz banku Raiffeisen.

Posiada wieloletnie doswiadczenie w pracy rad nadzorczych i komitetów audytu. Obecnie jest członkiem rad nadzorczych w spółkach notowanych na Giełdzie Papierów Wartościwoych w Warszawie takich jak Benefit Systems (od 2013 roku), PolTREG (od 2021 roku), ASSECO Business Solutions (od 2022 roku) oraz w spółce niepublicznej Digitics. W przeszłości był członkiem rad nadzorczych m.in. takich spółek jak Mediacap, Develia, Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń, Polsin Singapore, Uzinele Sodice Govora, Ciech Soda Deutschand, Ciech Soda Polska.

Magister ekonomii na Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie (stypendium KGHM). Stypendysta tygodnika Die Zeit, American Council on Germany, Dreager Foundation.

Pan Artur Osuchowski jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i Przewodniczącym Komitetu
Audytu.

Florian Schuhbauer

Członek Rady Nadzorczej

Florian Schuhbauer jest Co-CIO i współzałożycielem AOC. Florian rozpoczął swoją karierę w Dresdner Kleinwort Benson zajmując stanowiska w dziale zarządzania ryzykiem i analiz. Następnie był współzałożycielem Newtron AG, spółki zajmującej się oprogramowaniem, która ptymalizowała strategiczne procesy zakupowe.

Po sprzedaży Newtron, zajął stanowisko CFO i Wiceprezesa Wykonawczego DHL Global Mail w Stanach Zjednoczonych, oddziału Deutsche Post AG. Po odejściu z DHL, przeszedł do General Capital Group/Active Value Investors, gdzie skupił się na wdrażaniu podejścia Private Equity w spółkach publicznych, a później dołączył do Triton Partners, gdzie tworzył praktykę Public Equity, zanim założył AOC.

W trakcie swojej kariery Florian miał bogate doświadczenie w zasiadaniu w zarządach i obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w Vita 34 AG oraz członka zarządu w of NFON AG i MTG AB. Florian jest absolwentem Frankfurt School of Finance and Management z tytułem magistra w Dziale Finansów i Administracji.