CI Games prowadzi niezależną działalność wydawniczą, produkcyjną i dystrybucyjną na globalnym rynku gier wideo.

Firma powstała w 2002 roku i od prawie dwudziestu lat tworzy tytuły rozpoznawane na całym świecie:

sprzedaż najpopularniejszej serii – Sniper Ghost Warrior – przekroczyła 11 mln sztuk na całym świecie, powstaje także najnowsza, piąta część z serii – SGW Contracts 2, a gra Lords of the Fallen sprzedała się w nakładzie ponad 3 milionów.

Posiada operacyjne studia w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie i Stanach Zjednoczonych.

20

LAT DOŚWIADCZENIA

11

sprzedanych egzemplarzy naszej najpopularniejszej serii

4

BIURA NA CAŁYM ŚWIECIE

CI Games jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

i jest większościowym udziałowcem United Label. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie poświęconej relacjom inwestorskim.

W 2018 roku zostało założone nowe studio wydawnicze – United Label

które skupia się na mniejszych ale równie ambitnych tytułach, tworzonych z pasją. Röki, debiutancki tytuł studia zyskał uznanie krytyków po premierze w 2020 roku. Gra była także nominowana do nagrody The Game Awards w kategorii „Debut Indie Game”. W tym roku odbędzie się także premiera Eldest Souls, gra z gatunku „souls-like” w stylu pixel-art i Tails of Iron zachwycająca gra akcji RPG typu hack-n-slash. Trwają również prace nad innym tytułem – Horae – Roguelike RPG z turowym systemem walki.

Ostatnio, CI Game ogłosiło także otwarcie nowego studia Hexworks

z biurem w Barcelonie i Bukareszcie. Zespół składa się z niezwykle doświadczonych w tworzeniu gier pracowników, którzy obecnie pracują nad Lords of the Fallen 2 – najbardziej ambitnym tytułem Studia do tej pory. Kontynuacja Lords of The Fallen przeniesie serię RPG na grunt dark fantasy oraz będzie zawierać wymagający system walki, który zostanie istotnie zmodyfikowany w stosunku do pierwszej części gry. Lords of the Fallen 2 to obecnie nasz największy projekt w całej grupie CI Games.